Baterie kuchenne i umywalkowe

Jesteś fanem przyszłościowych rozwiązań? Urządzasz obecnie własne cztery kąty? Fantastycznie! W artykule masz kilka rad dotyczących takich zakupów, jak baterie łazienkowe i kuchenne.Bateria umywalkowa bezdotykowa to cud techniki. Widząc tę nazwę na pewno łamiesz sobie głowę, co też owa bateria robi. To łatwe – normalny kran ma regulatory, dzięki którym puszcza się strumień wody. Bateria umywalkowa bezdotykowa ma kompletnie inne, nowoczesne rozwiązanie.


Wmontowana w konstrukcję fotokomórka wyczuwa, kiedy wsuwasz dłonie pod kran i strumień zaczyna płynąć. Oprócz tego zawsze ma odpowiednią temperaturę, jeśli rzecz jasna wcześniej taką ustawisz. Bateria umywalkowa bezdotykowa oznacza dużą oszczędność na kwotach za wodę, ponieważ kiedy wyjmiesz kończyny z zlewu, woda przestaje płynąć. Nie ma więc szansy, że zostawisz przez pomyłkę włączoną wodę i zabulisz za zużycie, albo w kompletnie zalejesz swoje lokum. Takie inteligentne ustrojstwo da radę zarówno w łazience, jak i kuchni. Bezdotykowe rewelacyjnie spełnią swą rolę i umilą robotę przy przygotowywaniu żywności.

Potrzebna ci elegancka bateria wannowa? Oto kilka porad. Zrób skrupulatne pomiary wielkości twojej łazienki, a następnie połącz się z siecią internetową i do wyszukiwarki wpisz słowa „bateria wannowa oferta”. Ujrzysz oferty od kilkunastu różnych dostawców, więc wybór może okazać się nie taki banalny, jak mógłby się wydawać. Aby umilić nieco tę wyzwanie, dalej przestawiamy dwie marki, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, kiedy będziesz kupował baterie do różnych pomieszczeń w mieszkaniu.

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych producentów, zobacz koniecznie asortyment firmy Hansgrohe. Produkty tego producenta znajdziesz w ofercie wielu sklepów oraz na witrynie WWW przedsiębiorstwa. Wartym uwagi dostawcą jest też Ferro Baterie.
13-01-14 14:34:48