Miele
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu

Aromatyczna, profesjonalnie zaparzona kawa to domena ekspresów firmy Miele. Oprócz znanych koneserom tego napoju doskonałych ekspresów do zabudowy, na rynku dostępny jest również najnowszy model kompaktowego ekspresu wolno stojącego Miele CM 5200. Nowe funkcje, nowe kolory i nowoczesny design – najwyższa jakość niezmiennie ta sama.
Wyciąg sufitowy Miele
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Wciągający minimalizm

Nie rzuca się w oczy, pracuje dyskretnie, po cichu i niezwykle skutecznie. Trudno wyobrazić sobie bez niego nowoczesną kuchnię, zwłaszcza tą połączoną z salonem – oto nowy wyciąg sufitowy firmy miele DA 2900.
Ekspres wolno stojący Miele CM 5200
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu

Aromatyczna, profesjonalnie zaparzona kawa to domena ekspresów firmy miele. Oprócz znanych koneserom tego napoju doskonałych ekspresów do zabudowy, na rynku dostępny jest również najnowszy model kompaktowego ekspresu wolno stojącego Miele CM 5200. Nowe funkcje, nowe kolory i nowoczesny design – najwyższa jakość niezmiennie ta sama.
Wersje kolorystyczne urządzeń Miele
Autor: Miele Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Miele Sp. z o.o.

Nadać odpowiedni ton wnętrzu

Urządzenia AGD są jednym z najważniejszych elementów wpływających na estetykę kuchni. Od ich wyglądu zależy zatem wiele – decydują często o charakterze wnętrza. Klienci szukający różnych wariantów kolorystycznych urządzeń do zabudowy najwięcej propozycji znajdą w ofercie firmy Miele. Dzięki temu możemy zaaranżować kuchnię tak, aby pasowała do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Do luksusowej kolekcji Fire&Ice, urządzeń z tytanu i stali oraz modeli wykończonych czarnym lakierem dołączyły właśnie modele w wersji białej.
Pralka i suszarka Miele
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Trzy plusy wiosny

Trzy plusy wiosny. Po pierwsze, w końcu jest ciepło. Po wtóre, dzięki wyjątkowemu wiosennemu zestawowi pralki i suszarki Miele Primavera Plus możemy skutecznie odświeżyć swoją garderobę.
Pralka W 1978 WPS AllWater
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Ecofamily ułatwi domowe porządki

Wiosną często decydujemy się na generalne porządki. Odkurzacz czy pralka stają się wtedy strategicznymi sprzymierzeńcami w przywracaniu ładu w naszym najbliższym otoczeniu. Warto jednak pamiętać, że po zimowym śnie do życia budzi się również przyroda, a to skłania do refleksji na temat ochrony środowiska naturalnego. W dobie kurczących się zasobów szczególnego znaczenia nabiera odpowiedzialne korzystanie z energii.
Wyciąg kuchenny firmy Miele DA 6390 DW
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Ekologiczny wyciąg kuchenny

Rozwiązania służące ochronie środowiska naturalnego są jednymi z najważniejszych zadań stojących przed inżynierami projektującymi każde nowe urządzenie Miele. Nie jest to jednak wynik panującej od pewnego czasu mody – firma Miele już od wielu lat produkuje modele o doskonałych parametrach zużycia energii. Dzięki konsekwentnemu i przemyślanemu rozwojowi technologii urządzenia Miele gwarantują naprawdę istotne korzyści w dziedzinie ekologii.
Odkurzacze Miele S6
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Gwarancja czystości w mieszkaniu

Istnieje co najmniej 6 dobrych argumentów, aby zdecydować się na odkurzacz z serii S6 firmy Miele. Higiena, skuteczność, niska waga, kompaktowe wymiary, niezrównana jakość i atrakcyjny wygląd – każdy z odkurzaczy nowej generacji Miele S6 to gwarancja idealnej czystości w naszym mieszkaniu.
Nowe urządzenia pralnicze Miele W 5000 T 8000 Supertronic
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Innowacje w parze z jakością

Marka Miele, słynąca od przeszło wieku z produkcji urządzeń pralniczych charakteryzujących się legendarną trwałością i zaawansowaniem technologicznym, znów wyznaczyła nowe standardy. Debiutujące modele oferują jeszcze więcej dopasowanych do indywidualnych potrzeb programów, które możemy teraz sami tworzyć korzystając z niewiarygodnie łatwego w obsłudze dotykowego panelu sterowania Supertronic.
Nowy wolno stojący ekspres do kawy Miele CM 5100
Autor: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Funkcjonalny ekspres do kawy

Firma Miele znana jest koneserom kawy na całym świecie z produkcji doskonałych ekspresów do zabudowy. Podstawowe zalety tych urządzeń – czyli jakość, funkcjonalność i nowoczesny design udało się teraz zamknąć w kompaktowej obudowie pierwszego w historii firmy ekspresu wolno stojącego Miele CM 5.
1 2